Posao u Solfinsu

Upoznaj se sa nama >>

Ako voliš da učiš, budeš u toku sa najnovijim tehnologijama, dođi i postani deo tima.

Sistem Administrator

Beograd (Savski Venac), Serbia

Imamo potrebu da proširimo svoj tim sa pojedincima koji dobro poznaju Informacione Tehnologije. Multidisciplinarnost problematike koju rešavamo kod naših klijenata traži multidisciplinarne osobe koje su spremne za kontinuirano učenje i usavršavanje. Mi cenimo predznanje, ali još više cenimo potencijal i spremnost da se stiču nova znanja.

KLJUČNA ZADUŽENJA:

  • Administracija i aktivni nadzor servera i mrežnih uređaja

  • Planiranje, implementacija, instaliranje i konfigurisanje Windows Servera i radnih stanica

  • Pružanje podrške korisnicima u rešavanju zahteva

  • Aktivno učešće u implementaciji novih rešenja za poslovne korisnike

USLOVI ZA ZAPOŠLJAVANJE:

  • SSS ili više

  • Poznavanje Windows server okruženja (Active Directory, Group Policy, DHCP, DNS)

  • Poznavanje WAN/LAN tehnologija (TCP/IP, DNS, DHCP, Routing, VLAN)

POŽELJNO JE DA KANDIDAT POSEDUJE:

  • Osnovno poznavanje kompjuterskog hardvera

  • Neki od IT sertifikata: MTA, MCSA ili MCSE

  • Iskustvo u korišćenju/administraciji Office365 servisa

  • Iskustvo u implementaciji i administriranju VMWare i Hyper-V virtualnog okruženja

  • Osnovno poznavanje rada u Microsoft SQL-u i Sharepoint-u

  • Želja za usavršavanjem

  • Timski rad

  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)

  • Engleski jezik

Želimo kandidate koji su sposobni da sami sebi postavljaju ciljeve i zadatke na bazi globalnog plana razvoja kompanije. Trudimo se da svojim zaposlenima priuštimo uslove, radno okruženje i poslovne izazove koji će nam omogućiti dugoročnu saradnju na obostrano zadovoljstvo. Mi na zapošljavanje gledamo kao na partnerski odnos dveju strana koje su ravnopravne i imaju zajednički interes.

Format i uslovi za prijavu

  Kompletan materijal se predaje u vidu jednog PDF dokumenta, koji će u sebi sadržati motivaciono pismo, biografiju i ostali materijal od značaja.

Saveti za formiranje motivacionog pisma i biografije:

  • Motivaciono pismo, ne duže od jedne stranice.

  • Akcenat biografije treba da bude na vašim veštinama, dostignućima, ambicijama i radnom iskustvu. Recite nam šta ste radili, šta ste sposobni da radite ili bi ste želeli da radite.

  • Molimo vas da ne šaljete diplome ili sertifikate koje niste naveli u biografiji jer u preliminarnoj fazi gledamo samo sadržaj biografije i motivacionog pisma. Dokaze o diplomama i dostignućima možete doneti sa sobom na razgovor.